Zestaw PROMOCYJNY: Książka + poduszka

Nowy produkt

46 - ilość dostępnych sztuk

33,00 zł brutto

-7,45 zł

40,45 zł brutto

33,00 zł za 1

Więcej informacji

Zestaw promocyjny: Bajka o przeszczepieniu wątroby. Kameleon. Tęczowy bohater.

Bajka o przeszczepieniu wątroby.

Bajka ma przybliżyć dzieciom temat przeszczepienia wątroby. Powstała na podstawie doświadczeń rodziny autorki. U jej syna Antosia wykryto wadę wrodzoną, która w zaledwie jedenaście miesięcy doprowadziła do transplantacji wątroby. Po operacji na brzuszku chłopca została blizna w kształcie tęczy.

Książka kierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Liczymy, że wesprze małych pacjentów i ich rodziny w trudnych chwilach. Dedykowana jest pacjentom Oddziału Transplantacji Narządów w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, a powstała przy współpracy Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER

______________________________________________________________________

Poduszka-Wątroba: Pani Liverianka

Unikalna poduszka w kształcie wątroby to doskonały prezent dla tych, którzy lubią niebanalne rzeczy.  Została zaprojektowana z potrzeby serca  i z myślą o naszych Podopiecznych. 

Uśmiechnij się do Pani Liverianki! 

Wyjątkowa i efektowna poduszka uszyta z najwyższej jakości mikrofibry. Jest przyjemna w dotyku i można ją prać. 


Rozmiar38×17 cm

Wypełnieniewłókna poliestrowe

Gramatura110 gram/mb

        

Druk obustronny fullprint jest wyrazisty i niewyczuwalny. Trwale wnika we włókna tkaniny. Nie spiera się podczas prania w pralce.

Liverianka nie tylko ozdobi Twoje wnętrze, ale będzie też świetnym pomysłem na prezent i sprawdzi się jako towarzyszka podróży. Można ją tulić, głaskać i wszędzie ze sobą zabrać