ZWROT

KROK 1

Wypełnij formularz odstąpienia od umowy, otrzymany wraz z przesyłką. Jeżeli nie posiadasz formularza, skontaktuj się z nami za pomocą telefonu lub wiadomości e-mail. Formularz odstąpienia od umowy prześlemy na Twój adres mailowy.

Na zwrot produktu masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki.

KROK 2

Zapakuj zwracany przedmiot i starannie zabezpiecz przesyłkę. Prosimy o umieszczenie w niej formularza odstąpienia od umowy.

KROK 3

Paczkę ze zwracanym produktem prosimy zaadresować nadane:

Sklep eLiver.pl
ul. Wysłouchów 30A/43
30-611 Kraków

Uprzejmie informujemy, iż nie odbieramy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem (na koszt adresata).

WYMIANA

JAK MOGĘ WYMIENIĆ ZAKUPIONE PRODUKTY?

Zwróć produkt, który chcesz wymienić zgodnie z powyższą instrukcją dotyczącą ZWROTU. Napisz do nas lub zadzwoń i daj znać, że chciałbyś wymienić produkt. Sprawdzimy co da się zrobić :) 

Należność za odesłany produkt zostanie zwrócona w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu odebrania przesyłki w naszym magazynie.

REKLAMACJA

KROK 1

Zanim odeślesz wadliwy produkt, zgłoś reklamację drogą mailową na adres: sklep@eliver.pl Opisz krótko powód reklamacji i dołącz zdjęcia uszkodzenia. Następnie odpowiemy co należy zrobić dalej. Formularz odstąpienia od umowy prześlemy na Twój adres mailowy.

Jeśli dostaniesz odpowiedź drogą mailową, że Twoja reklamacja została przyjęta do rozpatrzenia, możesz wysłać do nas wadliwy produkt. 

KROK 2

Odeślij wadliwy produkt wraz z formularzem na adres:

Sklep eLiver.pl

ul. Wysłouchów 30A/43

30-611 Kraków

Pamiętaj! Na odesłanie wadliwego produktu masz 14 dni od dnia zgłoszenia reklamacji. Polecamy odesłać produkt ekonomiczną przesyłką pocztową. Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, zwrócimy Ci koszty przesyłki.

KROK 3

Poczekaj na rozpatrzenie Twojej reklamacji. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są maksymalnie do 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki z wadliwym produktem.

Jeśli Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, otrzymasz zwrot należności za towar i przesyłkę na konto bankowe podane w formularzu odstąpienia od umowy.

Jeśli Twoja reklamacja zostanie odrzucona, zwrócimy Ci towar.

Należność za odesłany produkt zostanie zwrócona w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu odebrania przesyłki w naszym sklepie.

Wierzymy jednak, że przedmioty zakupione w Charytatywnym Sklepie eLiver.pl będą cieszyć Ciebie i bliskich jak najdłużej :)