Czemu służy charytatywny sklep eLiver.pl?

eLiver.pl to charytatywny sklep należący do Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER. Za fundament powstania sklepu  uważamy niesienie pomocy poprzez zbieranie środków na cele statutowe Stowarzyszenia LIVER. Pomagamy w zakupie niezbędnych leków dzięki sprzedaży przedmiotów znajdujących się w sklepie. 

Naszym Klientom oferujemy nie tylko oryginalne przedmioty, ale i zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie zakupów.


Jakie wartości przyświecają działalności eLiver.pl?

Naszym założeniem jest koncentracja na Klientach i jego radości z zakupu w naszym sklepie. Choć są to nasze początki, to nieustannie chcemy się rozwijać i pracujemy nad doskonaleniem naszego asortymentu oraz usług. Bierzemy pełną odpowiedzialność za swoją pracę. Kreujemy rozwiązania oparte na charytatywności, a zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejszym priorytetem.


Wybór asortymetu w eLiver.pl

Jesteśmy przekonani, że rozwój sklepu charytatywnego jest możliwy tylko wtedy, gdy będziemy znali potrzeby naszych Odbiorców. Chcemy lepiej rozumieć potrzeby Klientów, których także jesteśmy częścią, dlatego staramy się realizować projekty, które nam samym się podobają, które sami z przyjemnością chcemy mieć blisko siebie.Zapraszamy do kontaktu z nami wydawców i przedstawicieli mediów.
Z wyrazami szacunku, 

Zespół sklepu eLiver.pl