Misja i cel eLiver.pl

eLiver.pl to sklep charytatywny mający na celu wzmocnienie celów statutowych Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER. Naszym celem jest finansowa pomoc w zakupie leków poprzez sprzedaż przedmiotów znajdujących się w sklepie. 

Misją Stowarzyszenia LIVER jest ratowanie życia i zdrowia chorych dzieci, głównie tych z chorą wątrobą.

Więcej informacji o tym jak pomóc naszym Podopiecznym znajdziesz na naszej stronie: TUTAJ

Opis logotypu eLiver.pl.

Kolorem przodującym jest morski odcień niebieskiego, który kojarzy nam się z kołysaniem do snu i spokojem oraz wiąże się z logotypem Stowarzyszenia Liver będącego w jasnym odcieniu niebieskiego. Kompozycja zawiera wizerunek prezentu, ponieważ chcemy, aby sklep nie tylko obdarowywał Podopiecznych poczuciem bezpieczeństwa jakim jest stały dostęp do leków, ale jednocześnie był oryginalnym miejscem, w którym niemal każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie lub kogoś bliskiego. Z biegiem czasu sklep będzie się rozbudowywał pod względem asortymentu. 

Hasłem "jesteś w dobrym miejscu" chcemy zaznaczyć, że znajdujesz się na stronie sklepu, w którym chcemy abyś czuł się dobrze, a także zwracamy uwagę na to, że sklep ma charakter niesienia dobra i pomocy innym. 

Co u nas znajdziesz?

W Charytatywnym Sklepie eLiver.pl będziesz mógł kupić gadżety z emblematem eLiver lub Stowarzyszenia LIVER. Dzięki nim nie tylko szerzyć będziesz ideę Stowarzyszenia, ale także ideę transplantacji, która wiąże się z oddaniem organów do przeszczepu po swojej śmierci. 

Staramy się, aby gadżety były możliwie najbardziej użytkowe i zaprojektowane tak, aby mógł i chciał nosić je każdy zainteresowany niesieniem naszej misji w świat. 

eLiver.pl aktywizuje także rodziców Podopiecznych, poprzez umożliwienie im tworzenia własnych prac ręcznych, z których dochód ze sprzedaży w naszym sklepie zostanie przeznaczony całkowicie na ich dziecko.

Stowarzyszenie LIVER istnieje od 1991 roku, sklep eLiver.pl natomiast działa od 2019 roku. Sklep jest własnością Stowarzyszenia LIVER, które jest jednocześnie podmiotem nim zarządzającym.